Nouzové (evakuační) osvětlení

Filtrovat podle   
Strana 1 z 1
Celkem 17 záznamů
www.m-services.cz
M-SERVICES s.r.o. | www.m-services.cz

Provádíme revize elektro, spotřebičů, hromosvodů, tlakových nádob, zdvihacích zařízení, hasících přístrojů, hydrantů či vysokozdvižných vozíků.

Detail
Brady s.r.o.

bezpečnostní značení, identifikaci výrobků a osob

Eaton Elektrotechnika s.r.o.

globální lídr v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocí záložních zdrojů; řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí; a inženýrských službách

FIREPO.cz - Martin Nosek

Nabízíme komplexní služby v oblasti požárně bezpečnostních zařízení a elektro revizí. Předně se zaměřujeme na revize a kontroly hasících přístrojů, hydrantů, ucpávek a klapek. Dále zajišťujeme zkoušky a kalibrace čidel plynů (např. CO v garážích) a také kontroly úniku chladiva. Pracujeme i v nebezpečných prostorech nebo z lana. Ostatní druhy revizí a kontrol zvládneme zajistit po domluvě. Na vše vlastníme patřičné opravnění. Flexibilita, rychlost a férové ceny - to je SUBDO.

FIRE PREVENTION s.r.o.

služby v požární prevenci a bezpečnosti práce, vedení a správu dokumentace PO a BOZP v on-line databázi

FULGUR, spol. s r.o.

Projekce, montáž a servis speciálních systémů pro ochranu bankovek a pro převoz hotovosti; výroba a prodej - nástěnná a nouzová svítidla

JMK s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Poskytujeme technické služby.

Josef Hoferica

technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany

MODUS, spol. s r.o.

Výroba zářivkových a výbojkových svítidel. Nabídka svítidel pro kancelářské, bytové a průmyslové prostory, veřejné osvětlení.

Petr Kropáč - ELEKTRO

montáž zabezpečovací a požární signalizace

PYROSERVIS a.s. | člen pkpo

komplexní služby v oblasti PO a BOZP - prodej prostředků PO, servis hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení, protipožární ochrana staveb, technicko-organizační činnost v PO a BOZP, činnost koordinátora BOZP na stavbách, požárně bezpečnostní řešení staveb, technický dozor investora v oblasti PO, audity PO

Radek Novotný - PROHAS

Prodej výstroje a vybavení pro hasiče a záchranáře. Opravy techniky a technických prostředků, nástavby a vestavby vozidel.

Radek Šulc

Elektroinstalační firma která se zabývá silnoproudými i slaboproudými aplikacemi. Elektroinstalace domovní, komerční, budovy, sklady, veřejná správa, bytové domy atd. Elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, televize, satelity, požární signalizace EPS, domácí telefony a videotelefony, přístupové systémy ACS. revize, servis.

S.A.W. CONSULTING s.r.o.

služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, školení zaměstnanců a činnosti koordinátora BOZP na staveništi

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o.

komplexní služby v oblasti stabilních hasicích zařízení

WADY CZ, s.r.o.

montáže, opravy a servis zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy a elektroinstalace, docházkové a vstupní systémy

Zumtobel Lighting s.r.o.

Prodej svítidel a osvětlovací techniky. Výpočet, návrh a poradenství v osvětlení. Prodej, návrh, projekce a servis řídicích systémů osvětlení.

Strana 1 z 1
Celkem 17 záznamů