Speciální technické prostředky policie

Filtrovat podle   
Strana 1 z 1
Celkem 11 záznamů
www.gumotex-rescue-systems.cz/
GUMOTEX, akciová společnost | www.gumotex-rescue-systems.cz/

Výrobce ucelené kolekce výrobků pro potřeby složek záchranného systému - nafukovací záchranné stany, dekontaminační sprchy a bazény, univerzální záchrannářské čluny, nafukovací lávky, záchranné ostrůvky, ochranné protichemické obleky Sunit.

Detail
AEC NOVÁK s.r.o.

EZS - elektronické zabezpečovací systémy, provozování vlastních pultů centralizované ochrany při HZS, ozvučovací a evakuační systémy, pronájem, prodej a servis radarových měřičů rychlosti a rychlostních tabulí, zabezpečení vozidel s využitím systému satelitní navigace

ALFA-PROJ spol. s r.o.

Výroba a prodej zbraní, pout na spoutání rukou a nohou

ALLSAT s.r.o.

distributor speciální techniky pro vládní organizace

ELAS Brno, v.o.s.

výroba a prodej přístrojů, pomůcek a spotřebního materiálu pro policejní techniky

ESP Products, s.r.o.

teleskopické i klasické obušky, pepřové spreje, elektrické paralyzéry, policejní tonfy, pouta, plastové zásobníky, svítilny a pouzdra, protiúderové štíty, terče, opasky, kukátka, detekční zrcadla

GENERAL ARMY spol. s r.o.

Maloobchodní a velkoobchodní prodejce vojenského zboží

KCPPUMP s.r.o.

Jsme obchodní společnost se zaměřením na dodávky čerpadel betonových směsí , stavební techniky a míchacích jader pro betonárky. Dále se zaměřujeme na dodávky ochranných a obraných prostředků pro policii, hasiče, armádu a civilní obranné složky.

PROAMMO Central Europe, spol. s r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej zbraní, střeliva, příslušenství, balistických ochranných prostředků, speciálního a taktického vybavení.

Radek Novotný - PROHAS

Prodej výstroje a vybavení pro hasiče a záchranáře. Opravy techniky a technických prostředků, nástavby a vestavby vozidel.

V – NET s.r.o.

alkoholové testy, testery, přístroje na měření hladinu alkoholu v krvi a detekční trubičky - Výhradní dovozce detektorů AL2500, AL5000, AL6000, FC Series ( používá i policie ČR)

Strana 1 z 1
Celkem 11 záznamů